Brand Restart 2023

Barcamp Ostrava je otevřená komunitní konference ze světa internetu. Zaměřena je především na nové trendy v internetových aplikacích a technologiích, webdesign, marketing, internetovou reklamu, digitální média a podnikání.

Já na ni pronikl s poměrně kontroverzním tématem.

Bez brandu ani ránu

Pojďte si to říci narovinu: svět online marketingu je plný rychlokvašených „strategií“, které slibují hory doly, ale ve skutečnosti vám zadělávají na pořádný průšvih. Na „Bez brandu ani ránu“ se pustím do metod, které se tváří jako zázračné řešení vašeho byznysu. Ukážeme si, proč je přístup „nastav, zapomeň a čekej na zázrak“ nejen naivní, ale přímo nebezpečný pro vaši značku.

Budeme se bavit bez příkras – jak tyhle laciné triky a slevové spirály demolují hodnotu vaší značky a jak se z toho pak sakra těžko leze ven.

Bez pevných základů brandingu a hlubokého pochopení vašeho dlouhodobého cíle se vaše značka stane jen dalším ve výkladní skříni zapomenutých a nedoceněných projektů.

Připravte se na real talk o tom, jak se vyhnout být jen další ovce v davu, která slepě následuje nejnovější trend bez hlubšího zamyšlení nad tím, co je opravdu pro vaši značku dobré.

„Bez brandu ani ránu“ je vaše wake-up call. Přijďte, pokud máte 🎱🎱 čelit pravdě a jste připraveni pracovat na značce, která vydrží víc než jednu sezónu.