Reference

Rozhodně si nám otevřel oči a i když to z počátku pro nás bylo devastující, bylo to extrémně přínosné a moc si toho vážíme, už projekt prakticky celý předěláváme na „business model“ a myslím, že to bude dávat mnohem větší smysl než předtím. Takže abych to shrnul, tvůj pohled nám možná zachrání podnikání 🙂
Juraj Lenoch
↠ Ukázal mi obzory v mém podnikání, o kterých se mi ani nezdálo. ↠ Ukázal mi slabá místa mé firmy, o kterých jsem nevěděla. A udělal to mile a vlídně. ↠ Inspiroval mě nápady, které mi připadají geniální. Hned ten den jsem běžela a začala je aplikovat na svém webu. A oni fungují!!!! Protože Pavel nepracuje na obecné úrovni toho, jak marketing má fungovat a jak se to běžně dělá. Pavel pracuje na osobní úrovni, na základě poctivých vhledů a porozumění specifickým nuancím toho, co dělám. Chce porozumět, chce se vcítit a až poté nabídne svou (musím to slovo použít ještě jednou) geniální analýzu a nápady.
Díky tvým radám a užitečným tipům si klienti zvykli našich médií plně využívat a kontaktovat nás. Tvoje nápady a rady nám pomohly si uvědomit jakým směrem chceme, aby se náš brand ubíral ..... Mnohokrát děkuji za tvoje názory a v budoucnu budeme velmi potěšeni s tebou znovu pracovat a dat našim myšlenkám správný směr 🙂 Kdykoliv a s velkou radostí tvoje služby plně doporučíme.
Petra Skýpalová
Rebell Barbers
Pavel je skvelý odborník na značky a spolupráca s ním bola pre našu firmu naozaj prínosná. Dokázal nám ukázať ten správny smer, akým sa majú naše značky uberať a naviedol nás na tu správnu cestu, takže spoluprácu s ním rozhodne môžem doporučiť!
Gabriel Šimčo
Gatio.cz
Díky semináři Pavel Cahlik nás napadlo dát na první stranu katalogu @Vaše DEDRA s. r. o.přívlastky, které napadnou naše zákazníky, když mluví o Dedře.
Aleš Jančar
Dedra Kosmetika