Stáž / praxe

Chcete být s námi taky na značky?

A hned to nejdůležitější: bude neplacená, ale zato před tebou/vámi nebudeme mít ani jedno tajemství. Nezavalíme tě/vás prací nebo tabulkama. Nahlídneš/te do naší každodenní práce a až se na to budeš/te cítit, tak se do toho přimíchá samostatná práce. 

Co vlastně budeš/te dělat?

To co my


Ne, neboj, určitě ne na začátku. Stáž vypisujeme (*my) protože chceme dát příležitost studentům třetích ročníků vysokých škol nebo absolventům nakouknout nám pod pokličku. Pavel učí na vysoké škole a tam taky vznikl tenhle nápad. Spojit teorii a praxi.

Naše představa je taková, že tě začleníme do našich procesů a první týdny náš budeš stínovat. Po callech s tebou jeden z nás zůstane na jeho vyhodocení, pokud budeme něco plánovat, tak ti vysvětlíme proč tak je atd. Postupně ti budeme dávat úkoly, které můžeš zpracovat i samostatně.

Máš jinou představu? Nebo už víš, jak bys u nás mohl trávit čas? Napiš nám to.

Kdy a kde?

září – prosinec


Nemáme pevnou pracovní dobu. Většinu věcí řešíme online, ale termíny si stanovujeme dostatečně dopředu.

Byli bychom rádi, když s námi budeš/budete i u klientů, abys poznal/-a/-i celý proces. Naše workshopy většinou trvají celý den a mohou být kdekoliv po republice. Plánování a doprava je na nás.

I když nemůžeme úplně předpokládat poptávky od našich klientů, tak víme, že v těchto měsících bude dost práce na jiných projektech. Takže se nemusíš/nemusíte bát, že by to byla nuda 😉

Pro koho stáž je a pro koho ne?

Na konci ti/vám bude líto, že to končí, když:


Studuješ/te nebo jsi/jste právě dostudoval/a/i obor spojený s marketingem
Máš/te cca 4 hodiny týdně prostor s námi pracovat
Nevnímáš/te to jako povinnost, ale spíš jako možnost
Máš/máte rádi humor a víte, že svět je už tak dost vážný na to, aby byl člověk pořád super vážný

Rychlý konec to může nabrat když:


To budeš/te dělat jen pro zápočet...
Nebudeš/te vnímat, že nějaké informace prostě nesmí opustit místnost (NDA budeme řešit, ale...)
Budeš/budete mít pocit, že ti/vám to dodá všechnu moudrost světa a budeš/budete si moci říci o dvojnásobek u přijímacího pohovoru

Jak se o stáž přihlásit?

Jednoduše


Stačí napsat na staz[zavinac]jsemnaznacky.cz
Připoj CV (pokud máš), odkaz třeba na nějaký projekt a přidej k tomu tak odstavec (dva), proč bychom do naší kuchyně měli pustit právě tebe/vás?
Pokud se budeš chtít na něco zeptat, tak si to nešetři a rovnou otázky přidej/te k e-mailu.

Pavel nebo Jirka se ti ozvou nejpozději do konce září. Jo a než si plácneme, tak tě/vás určitě nemine minimálně jeden call.

Těšíme se!