Ahoj, jsem Pavel a přiznávám...

Jsem na značky!

Jsem Pavel Cahlík a přiznávám, že jsem na značky. Pomáhal jsem značkám jako je BLESK, Aha! nebo Jipka.

Značky, o které mohu pečovat, rostou. Mé přednášky a školení mají skvělá hodnocení. A i když jsem už propásl všechny ceny pro lidi mladší 30 let, tak si nemyslím, že tím život končí.

Pracoval jsem v agenturách, u klientů i na volné noze. Jsem odkojen onlinem, ale vím, jak zatraceně důležitý je i offline svět. Pomáhám značkám najít jejich podstatu a vylepšit tak jejich výkonnost.

S čím vám mohu pomoci?

Vytvoření nebo resuscitace značky

Chystáte se rozjet podnikání? Nebo už podnikáte a máte pocit, že něco není v pořádku? Nebo investice do reklamy už nenesou minulé zisky? Společně můžeme nastavit značku, tak aby se vám zákazníci vraceli a vaši značku milovali – to je má ❤️.

Implementace značky

Vytvoření značky je jedna věc, ale co s ní? Jak s ní pracovat a jak ji rozvíjet? Jak přeměnit teorii na běžnou praxi? Které kanály pro to využít, jak se v nich chovat a jak měřit jejich návratnost a efektivitu?

Workshopy a školení

To, aby byla komunikace brandu konzistentní je občas fuška. Nejde něco nalinkovat a pak to po všech vyžadovat. K tomu, aby byla značka úspěšná, se musí “vykomunikovat” (nejen) se zaměstnanci – těmi, kteří se o ni budou starat a naučit je komunikovat „po novém“.

Chcete boží značku? Pojďte na kafe.

Moje zkušenosti

Pro mě není podstatné, jak se pozice jmenuje. Důležité je, že jsem vždy dokázal značce pomoci a zůstaly po mě hmatatelné výsledky. A momenty jako tento:

Kde mě
můžete potkat?

12

října 2019

Přednáším na WordCamp Brno

26

října 2019

Školím pro APEK

14

Listopadu 2019

16

LISTOPADU 2019

Školím pro APEK

27

Listopadu 2019

9

prosince 2019